MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

VarnsdorfHazmburkTolštejnHorní JiřetínMostŽatecChomutovChřibskáRanáLounyŘípLitoměřickoKadaňČeské ŠvýcarskoNechraniceErbenova vyhlídkaFlájeRoudniceTepliceÚstí nad LabemRubmurkMilesovkaDěčínKlínovecPravčická brána

« zpět

Transformační workshop

Transformační workshop

15.06.2020 - V rámci platformy Regionální stále konference při Ústeckém kraji se uskuteční dne 16. 6. 2020, v interhotelu Bohemia, Transformační workshop pro zástupce vybraných partnerů.


Cílem workshopu je seznámit klíčové subjekty Ústeckého kraje se zásadními tématy, které v současné době hrají prim v oblasti přípravy na nové programové období. 


Na programu jednání jsou mimo jiné témata v oblasti:

  1. Evropská zelená dohoda, klimatický závazek EU (Rámec pro politiky EU v oblasti klimatu a energetiky) + Vnitrostátní plán v oblasti energeticky a klimatu (do 2030)
  2. Nařízení o Fondu spravedlivé transformace (Just Transition Fund - JTF), ambice uhelných krajů v ČR, průběh jednání na centrální úrovní v ČR a s Evropskou komisí...

… a další klíčové otázky, které budou mít zásadní vliv na podobu dotační politiky v nadcházejícím období 21+ se silným přesahem na Ústecký kraj.


Zkouška

© 2021 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí