MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

DěčínChomutovKlínovecMilesovkaLitoměřickoRoudniceVarnsdorfNechraniceRanáŘípŽatecÚstí nad LabemErbenova vyhlídkaHorní JiřetínČeské ŠvýcarskoRubmurkChřibskáMostKadaňTolštejnHazmburkLounyTeplicePravčická bránaFláje

« zpět

Blíží se 26. zasedání RSK, RSK+ (per rollam)

Blíží se 26. zasedání RSK, RSK+ (per rollam)

31.08.2020 - V první polovině září proběhne korespondenční hlasování platformy RSK, RSK+ (HSR). Projednání bude zahájeno rozesláním podkladových materiálů dne 2.9.2020 a ukončeno dne 17.9.2020 ve 12:00h.Mezi hlavní body projednání rozšířené platformy Regionální stále konference o členy Hospodářské a sociální rady Ústeckého kraje patří zejména Aktualizace strategických dokumentů hospodářské restrukturalizace Ústeckého, Moravskoslezského a Karlovarského kraje (AP4). Jejich projednání a stanovisko RSK ÚK  je podkladem pro členy týmu Národního výkonného týmu RE:START, který by měl v průběhu podzimu finální verzi dokumentace předkládat ke schválení na vládu.


Členové užší platformy RSK ÚK budou seznámeni primárně se Zprávou o hodnocení RAP za období roku 2019. Klíčovým bodem jednání je stanovisko členů RSK ÚK k identifikaci subjektu oprávněného žadatele za dané území včetně vymezeného území dopadu projektu v rámci výzvy „Akční plánování v území“ pro realizátory MAS.


Zkouška

© 2021 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí