MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

Horní JiřetínTolštejnKlínovecTepliceMilesovkaHazmburkČeské ŠvýcarskoVarnsdorfŽatecErbenova vyhlídkaChomutovLitoměřickoRubmurkNechraniceŘípMostLounyÚstí nad LabemKadaňFlájePravčická bránaRanáRoudniceDěčínChřibská

Zkouška


zrušit filtr

OMS pro Fyziku, 19. 12. 2019, Ústí nad Labem

OMS pro Fyziku, 19. 12. 2019, Ústí nad Labem

19.12.2019 - Setkání odborné metodické skupiny pro fyziku.

OMS pro Matematickou gramotnost 11.12. 2019

OMS pro Matematickou gramotnost 11.12. 2019

11.12.2019 - Setkání odborné metodické skupiny pro matematickou gramotnost

OMS společné vzdělávání, schůzka metodika s mentory, experty a koordinátory

OMS společné vzdělávání, schůzka metodika s mentory, experty a koordinátory

05.12.2019 - Společné jednání minitýmu projektu KAP a OMS (experti, mentoři) projektu I-KAP

Setkání OMS Čtenářská gramotnost a minitýmu D 28.11. 2019

Setkání OMS Čtenářská gramotnost a minitýmu D 28.11. 2019

28.11.2019 - Pravidelné setkání odborné metodické skupiny pro čtenářskou gramotnost a minitýmu „Čtenářská gramotnost a Rozvoj výuky cizích jazyků“

Krajská Odysea - krajské kolo - Matematika

Krajská Odysea - krajské kolo - Matematika

28.11.2019 - Krajská Odysea - krajské kolo - Matematika

Setkání OMS Biologie (IKAP) a minitým A (KAP), 28.11. 2019

Setkání OMS Biologie (IKAP) a minitým A (KAP), 28.11. 2019

28.11.2019 - Setkání odborné metodické skupiny pro Biologii a minitýmu A

OMS Chemie (IKAP) a minitým A (KAP), 27. 11. 2019

OMS Chemie (IKAP) a minitým A (KAP), 27. 11. 2019

27.11.2019 - Pravidelné setkání odborné metodické skupiny pro chemii a minitýmu A

Krajská Odysea - krajské kolo - Biologie

Krajská Odysea - krajské kolo - Biologie

22.11.2019 - Krajská Odysea - krajské kolo - Biologie

Závěrečná schůzka koordinátorů spolupráce IKAP A a minitýmu B (KAP)

Závěrečná schůzka koordinátorů spolupráce IKAP A a minitýmu B (KAP)

21.11.2019 - Závěrečná schůzka koordinátorů spolupráce IKAP A, kde budou prezentovány výstupy a dosažené cíle v rámci aktivity "Společně na trhu práce"

Krajská Odysea - krajské kolo - Stavebnictví

Krajská Odysea - krajské kolo - Stavebnictví

13.11.2019 - Krajská Odysea - krajské kolo - Stavebnictví

Veletrh „Jak na společné vzdělávání ??“

Veletrh „Jak na společné vzdělávání ??“

12.11.2019 - Prostory Muzea města Ústí nad Labem

Talenty pro firmy „T-PROFI“

Talenty pro firmy „T-PROFI“

06.11.2019 - Krajské kolo soutěže mladých talentů

Krajská Odysea - krajské kolo - Strojírenství

Krajská Odysea - krajské kolo - Strojírenství

24.10.2019 - Krajská Odysea - krajské kolo - Strojírenství

Seminář: Péče o žáky s psychiatrickou diagnózou

Seminář: Péče o žáky s psychiatrickou diagnózou

24.10.2019 - METODIKA PRÁCE PRO ASISTENTA PEDAGOGA

Řešení nestandardních situací při výuce žáka s PAS ve výuce

Řešení nestandardních situací při výuce žáka s PAS ve výuce

22.10.2019 - METODIKA PRÁCE PRO ASISTENTA PEDAGOGA

Krajská Odysea - krajské kolo - Robotika

Krajská Odysea - krajské kolo - Robotika

17.10.2019 - Krajská Odysea - krajské kolo - Robotika

Schůzka koordinátorů Společně na trhu práce

Schůzka koordinátorů Společně na trhu práce

17.10.2019 - Schůzka koordinátorů Společně na trhu práce

KARIPO Chemie – Unipetrol Litvínov

KARIPO Chemie – Unipetrol Litvínov

16.10.2019 - Setkání kariérových poradců

Velký vzdělávací veletrh

Velký vzdělávací veletrh

04.10.2019 - II. ročník vzdělávacího veletrhu! určený zejména pro pedagogické pracovníky

Setkání OMS pro digitální gramotnost 4. 10. 2019

Setkání OMS pro digitální gramotnost 4. 10. 2019

04.10.2019 - Setkání odborné metodické skupiny pro digitální gramotnost

MS Společné vzdělávání projektu IKAP a minitýmu Podpora inkluze a další specifická témata ÚK projektu KAP

MS Společné vzdělávání projektu IKAP a minitýmu Podpora inkluze a další specifická témata ÚK projektu KAP

03.10.2019 - Společné jednání minitýmu projektu KAP a OMS (experti, mentoři) projektu I-KAP

Krajská Odysea - krajské kolo - Chemie

Krajská Odysea - krajské kolo - Chemie

01.10.2019 - Krajská Odysea - krajské kolo - Chemie

KARIPO Chemie – pro oblast ÚL, MO, LTM, DC

KARIPO Chemie – pro oblast ÚL, MO, LTM, DC

24.09.2019 - Setkání kariérových poradců

OMS Čtenářská gramotnost, 25. 8. 2019

OMS Čtenářská gramotnost, 25. 8. 2019

25.08.2019 - Setkání odborné metodické skupiny pro čtenářskou gramotnost

Letní škola Biologie

Letní škola Biologie

23.08.2019 - Vícedenní vzdělávací akce pro pedagogické pracovníky

Letní škola Chemie

Letní škola Chemie

23.08.2019 - Vícedenní vzdělávací akce pro pedagogické pracovníky

Letní škola Fyziky

Letní škola Fyziky

23.08.2019 - Vícedenní vzdělávací akce pro pedagogické pracovníky

Letní škola pro Čtenářskou gramotnost

Letní škola pro Čtenářskou gramotnost

23.08.2019 - Vícedenní vzdělávací akce pro pedagogické pracovníky

Letní škola pro Matematickou gramotnost

Letní škola pro Matematickou gramotnost

23.08.2019 - Vícedenní vzdělávací akce pro pedagogické pracovníky

Letní škola pro Digitální gramotnost

Letní škola pro Digitální gramotnost

23.08.2019 - Vícedenní vzdělávací akce pro pedagogické pracovníky

Schůzka koordinátorů Společně na trhu práce

Schůzka koordinátorů Společně na trhu práce

22.08.2019 - pravidelná chůzka koordinátorů Společně na trhu práce

Letní škola - OMS Společné vzdělávání projektu IKAP

Letní škola - OMS Společné vzdělávání projektu IKAP

29.07.2019 - Vícedenní vzdělávací akce pro členy OMS Společné vzdělávání

Krajská Odysea - okresní kolo - Biologie - Chomutov

Krajská Odysea - okresní kolo - Biologie - Chomutov

24.06.2019 - Krajská Odysea - Biologie - Chomutov

OMS Chemie, Ústí nad Labem, 20. 6. 2019

OMS Chemie, Ústí nad Labem, 20. 6. 2019

20.06.2019 - Setkání odborné metodické skupiny pro chemii

OMS Biologie, Litoměřice, 18.6.2019

OMS Biologie, Litoměřice, 18.6.2019

18.06.2019 - Setkání odborné metodické skupiny pro biologii

OMS Společné vzdělávání projektu IKAP a minitýmu Podpora inkluze a další specifická témata ÚK projektu KAP

OMS Společné vzdělávání projektu IKAP a minitýmu Podpora inkluze a další specifická témata ÚK projektu KAP

13.06.2019 - Společné jednání minitýmu projektu KAP a OMS (experti, mentoři) projektu I-KAP

OMS pro Fyziku, 13. 6. 2019, Teplice

OMS pro Fyziku, 13. 6. 2019, Teplice

13.06.2019 - Setkání Odborné metodické skupiny pro Fyziku

Krajská Odysea - okresní kolo - Matematika - Most

Krajská Odysea - okresní kolo - Matematika - Most

13.06.2019 - Krajská Odysea - Matematika - Most

Krajská Odysea - okresní kolo - Matematika - Louny

Krajská Odysea - okresní kolo - Matematika - Louny

12.06.2019 - Krajská Odysea - Matematika - Louny

Krajská Odysea - okresní kolo - Matematika - Litoměřice

Krajská Odysea - okresní kolo - Matematika - Litoměřice

10.06.2019 - Krajská Odysea - Matematika - Litoměřice

Krajská Odysea - okresní kolo - Matematika - Ústí n.L.

Krajská Odysea - okresní kolo - Matematika - Ústí n.L.

05.06.2019 - Krajská Odysea - Matematika - Ústí n.L.

Setkání KARIPO Litoměřicko – Elektrotechnika

Setkání KARIPO Litoměřicko – Elektrotechnika

03.06.2019 - Setkání KARIPO Litoměřicko – Elektrotechnika

Krajská Odysea - okresní kolo - Matematika - Chomutov

Krajská Odysea - okresní kolo - Matematika - Chomutov

03.06.2019 - Krajská Odysea - Matematika - Chomutov

Krajská Odysea - okresní kolo - Matematika - Teplice

Krajská Odysea - okresní kolo - Matematika - Teplice

30.05.2019 - Krajská Odysea - Matematika - Teplice

Krajská Odysea - okresní kolo - Matematika - Děčín

Krajská Odysea - okresní kolo - Matematika - Děčín

17.05.2019 - Krajská Odysea - Matematika - Děčín

Krajská Odysea - okresní kolo - Strojírenství - Chomutov

Krajská Odysea - okresní kolo - Strojírenství - Chomutov

15.05.2019 - Krajská Odysea - Strojírenství - Chomutov

Krajská Odysea - okresní kolo - Robotika - Rumburk

Krajská Odysea - okresní kolo - Robotika - Rumburk

14.05.2019 - soutěž Krajská Odysea - Robotika - okres Děčín

Setkání KARIPO – Elektrotechnika Chomutov, Most, Louny

Setkání KARIPO – Elektrotechnika Chomutov, Most, Louny

14.05.2019 - Setkání KARIPO – Elektrotechnika Chomutov, Most, Louny

Krajská Odysea - okresní kolo - Biologie - Děčín

Krajská Odysea - okresní kolo - Biologie - Děčín

10.05.2019 - soutěž Krajská Odysea - Biologie - okres Děčín

Setkání OMS Chemie - 9.5. 2019, Unipetrol

Setkání OMS Chemie - 9.5. 2019, Unipetrol

09.05.2019 - Setkání OMS a odborná exkurze pro pedagogy ZŠ

Krajská Odysea - okresní kolo - Robotika - Most

Krajská Odysea - okresní kolo - Robotika - Most

07.05.2019 - Krajská Odysea - Robotika - Most

Setkání KARIPO – Elektrotechnika Ústí nad Labem + Děčín

Setkání KARIPO – Elektrotechnika Ústí nad Labem + Děčín

07.05.2019 - Setkání KARIPO – Elektrotechnika Ústí nad Labem + Děčín

Krajská Odysea - okresní kolo - Biologie - Litvínov

Krajská Odysea - okresní kolo - Biologie - Litvínov

03.05.2019 - Krajská Odysea - Biologie - okres Most

Krajská Odysea - okresní kolo - Strojírenství - Louny

Krajská Odysea - okresní kolo - Strojírenství - Louny

02.05.2019 - Krajská Odysea - Strojírenství - Louny

Krajská Odysea - okresní kolo - Robotika - Chomutov

Krajská Odysea - okresní kolo - Robotika - Chomutov

30.04.2019 - Krajská Odysea - Robotika - Chomutov

Krajská Odysea - okresní kolo - Biologie - Ústí nad Labem

Krajská Odysea - okresní kolo - Biologie - Ústí nad Labem

29.04.2019 - Krajská Odysea - Biologie - Ústí nad Labem

Krajská Odysea - okresní kolo - Stavebnictví - Ústí nad Labem

Krajská Odysea - okresní kolo - Stavebnictví - Ústí nad Labem

26.04.2019 - Krajská Odysea - Stavebnictví - Ústí nad Labem

OMS matematická gramotnost a setkání minitýmu A projektu KAP, 25.4. 2019, Most

OMS matematická gramotnost a setkání minitýmu A projektu KAP, 25.4. 2019, Most

25.04.2019 - Schůzka metodika s lídry a setkání minitýmu A projektu KAP

Krajská Odysea - okresní kolo - Stavebnictví - Ústí nad Labem

Krajská Odysea - okresní kolo - Stavebnictví - Ústí nad Labem

25.04.2019 - Krajská Odysea - Stavebnictví - Ústí nad Labem

OMS digitální gramotnost a setkání minitýmu A projektu KAP, Ústí nad Labem, 25. 4. 2019

OMS digitální gramotnost a setkání minitýmu A projektu KAP, Ústí nad Labem, 25. 4. 2019

25.04.2019 - Schůzka metodika s lídry a setkání minitýmu A projektu KAP

Krajská Odysea - okresní kolo - Stavebnictví - Ústí nad Labem

Krajská Odysea - okresní kolo - Stavebnictví - Ústí nad Labem

24.04.2019 - Krajská Odysea - Stavebnictví - Ústí nad Labem

Krajská Odysea - okresní kolo - Stavebnictví - Ústí nad Labem

Krajská Odysea - okresní kolo - Stavebnictví - Ústí nad Labem

23.04.2019 - Krajská Odysea - Stavebnictví - Ústí nad Labem

Setkání koordinátorů spolupráce aktivity Společně na trhu práce

Setkání koordinátorů spolupráce aktivity Společně na trhu práce

18.04.2019 - Setkání koordinátorů spolupráce aktivity Společně na trhu práce, IKAP A

Krajská Odysea - okresní kolo - Stavebnictví - Chomutov

Krajská Odysea - okresní kolo - Stavebnictví - Chomutov

17.04.2019 - Krajská Odysea - Stavebnictví - Chomutov

Krajská Odysea - okresní kolo - Robotika - Teplice

Krajská Odysea - okresní kolo - Robotika - Teplice

16.04.2019 - Krajská Odysea - Robotika - okres Teplice

Krajská Odysea - okresní kolo - Strojírenství - Litoměřice

Krajská Odysea - okresní kolo - Strojírenství - Litoměřice

15.04.2019 - Krajská Odysea - okresní kolo - Strojírenství - okres Litoměřice

Krajská Odysea - okresní kolo - Stavebnictví - Chomutov

Krajská Odysea - okresní kolo - Stavebnictví - Chomutov

11.04.2019 - Krajská Odysea - Stavebnictví - okres Chomutov

Setkání KARIPO Elektrotechnika Teplice

Setkání KARIPO Elektrotechnika Teplice

10.04.2019 - Setkání Kariérových poradců - Elektrotechnika

Krajská Odysea - okresní kolo - Strojírenství - Ústí nad Labem

Krajská Odysea - okresní kolo - Strojírenství - Ústí nad Labem

10.04.2019 - Krajská Odysea - Strojírenství

Krajská Odysea - okresní kolo - Stavebnictví - Chomutov

Krajská Odysea - okresní kolo - Stavebnictví - Chomutov

09.04.2019 - Krajská Odysea - Stavebnictví - okres Chomutov

Krajská Odysea - okresní kolo - Strojírenství - Ústí nad Labem

Krajská Odysea - okresní kolo - Strojírenství - Ústí nad Labem

03.04.2019 - Krajská Odysea - Strojírenství - okres Ústí nad Labem

Krajská Odysea - okresní kolo - Robotika - Ústí nad Labem

Krajská Odysea - okresní kolo - Robotika - Ústí nad Labem

02.04.2019 - Krajská Odysea - Robotika - okres Ústí nad Labem

Krajská Odysea - okresní kolo - Strojírenství - Chomutov

Krajská Odysea - okresní kolo - Strojírenství - Chomutov

28.03.2019 - Krajská Odysea - Strojírenství - okres Chomutov

Krajská Odysea - okresní kolo - Chemie - Teplice

Krajská Odysea - okresní kolo - Chemie - Teplice

27.03.2019 - Krajská Odysea - Chemie - okres Teplice

Krajská Odysea - okresní kolo - Robotika - Litoměřice

Krajská Odysea - okresní kolo - Robotika - Litoměřice

26.03.2019 - soutěž Krajská Odysea - Robotika - okres Litoměřice

Setkání OMS pro čtenářskou gramotnost a minitýmu čtenářské gramotnosti a rozvoje výuky cizích jazyků (D), Ústí nad Labem, 21.3. 2019

Setkání OMS pro čtenářskou gramotnost a minitýmu čtenářské gramotnosti a rozvoje výuky cizích jazyků (D), Ústí nad Labem, 21.3. 2019

21.03.2019 - Workshop společnosti Nová škola, o.p.s. Téma: Čtenářské dílny na SŠ - Workshop je určen lídrům vyučujícím na SŠ

Krajská Odysea - okresní kolo - Chemie - Louny

Krajská Odysea - okresní kolo - Chemie - Louny

13.03.2019 - Krajská Odysea - Chemie - okres Louny

OMS Biologie/přírodopis a minitýmu A, Ústí nad Labem, 7.3. 2019

OMS Biologie/přírodopis a minitýmu A, Ústí nad Labem, 7.3. 2019

07.03.2019 - Setkání metodiků „Odborné metodické skupiny Biologie/přírodopis“ a odborných řešitelů minitýmu „Podpora polytechnického vzdělávání – přírodovědné, technické a environmentální vzdělávání (vazba na MAPy) a Matematická gramotnost“ - Prezentace pracovníka ZOO Ústí nad Labem - Přednáška k aktuálním tématům - Zážitkový program v ZOO Ústí nad Labem

OMS Chemie a minitýmu A, Litvínov, 6. 3. 2019

OMS Chemie a minitýmu A, Litvínov, 6. 3. 2019

06.03.2019 - Setkání metodiků „Odborné metodické skupiny Chemie pro pedagogy ZŠ a SŠ“ a odborných řešitelů minitýmu „Podpora polytechnického vzdělávání – přírodovědné, technické a environmentální vzdělávání (vazba na MAPy) a Matematická gramotnost“

Setkání KARIPO Strojírenství  Louny, Most, Chomutov a minitýmu C

Setkání KARIPO Strojírenství Louny, Most, Chomutov a minitýmu C

05.03.2019 - Setkání KARIPO Strojírenství Louny, Most, Chomutov a minitýmu „Podpora kompetencí k podnikavosti, iniciativě a kreativitě a rozvoj kariérového poradenství“

Krajská Odysea - okresní kolo - Chemie - Litvínov

Krajská Odysea - okresní kolo - Chemie - Litvínov

05.03.2019 - Krajská Odysea - Chemie - okres Most

Krajská Odysea - okresní kolo - Chemie - Kadaň

Krajská Odysea - okresní kolo - Chemie - Kadaň

28.02.2019 - Krajská Odysea - Chemie - okres Chomutov

Společné jednání minitýmu projektu KAP a OMS (experti, mentoři) projektu I-KAP

Společné jednání minitýmu projektu KAP a OMS (experti, mentoři) projektu I-KAP

26.02.2019 - setkání odborných řešitelů „Odborné metodické skupiny pro společné a rovné příležitosti ve vzdělávání“ a minitýmu „Podpora inkluze a další specifická témata Ústeckého kraje“

GLOBE Café v Kadani

GLOBE Café v Kadani

18.02.2019 - vzdělávací programy GLOBE, Ekoškola a Les ve škole

Krajská Odysea - okresní kolo - Chemie - Ústí nad Labem

Krajská Odysea - okresní kolo - Chemie - Ústí nad Labem

12.02.2019 - Krajská Odysea - Chemie - okres Ústí n. L.

Schůzka koordinátorů spolupráce aktivity Společně na trhu práce

Schůzka koordinátorů spolupráce aktivity Společně na trhu práce

07.02.2019 - Schůzka koordinátorů spolupráce aktivity Společně na trhu práce

Krajská Odysea - okresní kolo - Chemie - Lovosice

Krajská Odysea - okresní kolo - Chemie - Lovosice

07.02.2019 - Krajská Odysea - Chemie - okres Litoměřice

OMS KARIPO - strojírenství Ústí nad Labem

OMS KARIPO - strojírenství Ústí nad Labem

05.02.2019 - OMS KARIPO - strojírenství, Ústí nad Labem

Jednání Pracovní skupiny Vzdělávání

Jednání Pracovní skupiny Vzdělávání

05.02.2019 - Jednání Pracovní skupiny Vzdělávání

OMS Fyzika Ústí nad Labem

OMS Fyzika Ústí nad Labem

29.01.2019 - OMS Fyzika - Hledání hranic vesmíru s prof. Petrem Kulhánkem - 3D tisk lecčeho - vlastní tvorba modelů s Ing. Stanislavem Jakoubkem

Krajská Odysea - okresní kolo - Biologie - Louny

Krajská Odysea - okresní kolo - Biologie - Louny

25.01.2019 - Krajská Odysea - Biologie - okres Louny

OMS Matematická gramotnost Most

OMS Matematická gramotnost Most

24.01.2019 - OMS MG - Informace o dalších akcích v rámci projektu , Individuální pracovní zaměření lídrů Seminář Využití programu Geogebra v hodinách matematiky

Krajská Odysea - okresní kolo - Biologie - Duchcov

Krajská Odysea - okresní kolo - Biologie - Duchcov

24.01.2019 - Krajská Odysea - Biologie - okres Teplice

OMS Společné vzdělávání projektu IKAP - Schůzka metodika pro inkluzi s experty

OMS Společné vzdělávání projektu IKAP - Schůzka metodika pro inkluzi s experty

17.01.2019 - Schůzka metodika pro inkluzi s experty - Chomutov

Krajská Odysea - okresní kolo - Biologie - Roudnice n. L.

Krajská Odysea - okresní kolo - Biologie - Roudnice n. L.

17.01.2019 - Krajská Odysea - Biologie - okres Litoměřice

OMS KARIPO – strojírenství

OMS KARIPO – strojírenství

09.01.2019 - OMS KARIPO – strojírenství, Teplice


Zkouška

© 2021 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí