MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

MilesovkaMostČeské ŠvýcarskoRoudniceTolštejnChomutovRanáŘípHorní JiřetínDěčínErbenova vyhlídkaKlínovecPravčická bránaTepliceNechraniceVarnsdorfÚstí nad LabemKadaňRubmurkChřibskáFlájeŽatecHazmburkLitoměřickoLouny

Složení


Jmenné složení:

Jmenné složení PS Vzdělávání bylo schváleno RSK dne 23. 2. 2016, aktualizace členů proběhla k 29. 3. 2022.

 

č.RoleJméno a příjmeníStruktura dle KAPOrganizace/funkce
1vedoucíMgr. Vladěna Zingovázástupce realizačního týmu (RT)* vedoucí Oddělení organizace školství, mládeže a sportu
2člen Mgr. Roman Kovářzástupci jednotlivých typů zřizovatelů škol - SŠ a VOŠ vč. soukromých a církevních*Ústecký kraj
3členIng. Andrea Křížováměsto Litoměřice
4členMgr. Petra Trojnováměsto Most
5členBc. Gabriela DoušováBiskupství Litoměřické 
 náhradník PhDr.Janina Křimská...
6členMgr. Jaroslava TurkováSdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska
7členIng. Stanislav VrbaStřední odborná škola podnikatelská, s.r.o. Most
8členIng. Alfréd Dytrtvedení škol, praktikující učitelé – zástupci za jednotlivé typy škol – školy mateřské, základní (tito zástupci jsou součástí pracovních minitýmů pro relevantní témata), střední (SŠ, konzervatoře) a vyšší odborné školy bez rozdílu zřizovatele, tj. včetně soukromých a církevních*Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace
9členIveta HaragováMŠ Podbořany
10členPhDr. Jiří KonvalinkaVOŠ obalové techniky a SŠ, Štětí
11členMgr. Libuše HrdinováZŠ, Most, J. Arbesa 2454
12členMgr. Marcela ProkůpkováZŠ s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Plynárenská 2953/6, 415 01 Teplice
13členMgr. Jiří NekudaHotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola Teplice, Benešovo náměstí 1, p.o.
14členMgr. Zdeněk Svoboda, Ph.Dzástupci VŠ a výzkumu v kraji*UJEP Ústí nad Labem
15členRNDr. Alena Chvátalová, Ph.DUJEP Ústí nad Labem
16členIng. Josef ŠvecVŠFS Most
17členMgr. Lenka Burganovázástupce NPI ČR – garant MŠMT za oblast DV PPNPI (NIDV)
18členIng. Renata Jankůzástupci klíčových zaměstnavatelů – výběr územně specifický*Strategická průmyslová zóna Triangle
19členIng. František Jochmanzástupci profesních komor a asociací (sektorové dohody)*Krajská hospodářská komora ÚK
20členPaeDr. Jan Eichlerzástupci organizací neformálního a zájmového vzdělávání (včetně zástupců DDM)*Domov dětí a mládeže Ústí nad Labem
21člen*bude nominovánAsociace neziskových organizací
22členMgr. Světla Veselá Nová, Dis.lokální konzultanti ASZ*Agentura pro sociální začleňování Úřadu vlády ČR
 náhradníkBc. Michal Kratochvíl Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Odbor pro sociální začleňování (Agentura)
23členRNDr. Eva Poslovázástupce v oblasti regionálního rozvoje reprezentující odborníka v oblasti socio-ekonomického rozvoje územíÚstecký kraj
24členIng. Kateřina OpavováÚstecký kraj
25členMgr. Jana TošovskáPakt zaměstnanosti
 náhradníkDrahomíra KarasováPakt zaměstnanosti
26členMgr. Zdenka VachkováVýbor pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost ZÚK
27členIng. Jaroslav Kunczástupci Úřadu práce ČR*Úřad práce
28členMgr. Jiří Starýzástupce ITI/IPRÚ – pokud řeší oblast vzdělávání ve svých integrovaných strategiích*Magistrát Ústí nad Labem
 náhradníkMgr. Michal Ševcovic Náměstek primátora ÚL, školství, základní a mateřské školy, jesle, Dům dětí a mládeže, sport, Muzeum
29členIng Richard Červenýzástupce krajských sítí MAS*MS Podřipsko
30členIng. Lenka Hosnedlovázástupce MAPORP Bílina
31členIng. Eva HamplováMAS Český sever, z.s.
32členIng. Varja PaučkováČeská školní inspekceÚstecký inspektorát
33členMgr. Irena Koťátková zástupce Metodické podpory AP (pro MAP i KAP)*Odborný garant KAP/NPI (NÚV)
34členIng. Jana Davidovázástupce garanta MAP
35členIng. Zdeněk HušekRIS3 manažer*Ústecký kraj

* povinní členové dle KAP

červeně - připravované změny v personálním složením PS


Pracovní skupiny (PS)Pracovní skupina Vzdělávání (PSV) a odborné minitýmySložení

© 2022 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí        

 

GDPR a Cookies