MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

TepliceRubmurkŽatecKlínovecHazmburkDěčínChomutovNechraniceMostŘípČeské ŠvýcarskoÚstí nad LabemFlájeTolštejnHorní JiřetínRanáErbenova vyhlídkaPravčická bránaKadaňLitoměřickoLounyRoudniceChřibskáVarnsdorfMilesovka

« zpět

Seminář - Udržitelné a energeticky úsporné podnikání a podpory EU pro firmy

Seminář - Udržitelné a energeticky úsporné podnikání a podpory EU pro firmy

17.03.2023 - Kdy: 23. 3. 2023
Zveme na seminář zaměřený na energetiku, úsporné technologie a inovace, které mohou malým a středním firmám snížit náklady, a na financování udržitelného podnikání.


Kdy? Kde?

  • čtvrtek 23 březen 2023, 09:00 CET - čtvrtek 23 březen 2023, 15:00 CET
  • ICUK Space Hradební
  • Ústí nad Labem

Zajímá Vás, jak se daří využít nové zdroje energie ve výrobních firmách? Přemýšlíte o projektech úspor energií? Nevíte, jak je spolufinancovat?

Právě proto jsme pro Vás a jiné zástupce malých a středních firem připravili prakticky orientovaný seminář v Ústí nad Labem ve čtvrtek 23. 3. 2023.

Pozvali jsme zajímavé řečníky, se kterými se můžete osobně seznámit a načerpat nové kontakty a zkušenosti. Své příběhy budou prezentovat také majitelé firem, které projekty realizovaly ve stávajících provozech nebo vybudovaly udržitelné a digitalizované provozy. Dozvíte se o finančních nástrojích vhodných pro přípravu energetických auditů, studií nebo pro plánované investiční akce do nových technologií nebo energetických úspor. Během semináře můžete své otázky diskutovat s odborníky u kávy nebo teplého obědu.


Účast je bezplatná, proto neváhejte se včas zaregistrovat.


Registrace Ústí nad Labem dne 23.3.2023

 .


Regionální stálá konference (RSK)

© 2023 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí        

 

GDPR a Cookies