MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

MostChřibskáČeské ŠvýcarskoÚstí nad LabemPravčická bránaRanáMilesovkaHazmburkKlínovecLounyDěčínTepliceNechraniceŘípChomutovHorní JiřetínŽatecRubmurkFlájeTolštejnVarnsdorfRoudniceLitoměřickoErbenova vyhlídkaKadaň

« zpět

Návod na projektové a finanční řízení projektů podpořených z EU

Návod na projektové a finanční řízení projektů podpořených z EU

30.08.2022 - Ministerstvo pro místní rozvoj organizuje od září semináře zaměřené na projektové a finanční řízení evropských projektů. Cílem podzimních seminářů je podpořit správnou realizaci projektů spolufinancovaných z fondů EU v novém programovém období.


 
Celkem dvě série seminářů připravují regionální kanceláře Eurocenter v období od září do prosince 2022 ve všech krajských městech a v Praze. Návštěvníci seminářů získají přehled o jednotlivých tématech projektového i finančního řízení ve všech jeho fázích. Problematikou je provede osvědčený lektor Ing. Lukáš Melecký, Ph.D. Důležitou součástí semináře budou také praktické ukázky. V závěru seminářů bude prostor pro všechny případné dotazy a náměty.

Registrovat se na akce v Ústeckém kraji můžete zde:


Účast na akcích je bezplatná a další informace k jednotlivým seminářům jsou dostupné na níže uvedených kontaktech pro konkrétní města. Z kapacitních důvodů je nutné se s dostatečným předstihem registrovat.


Převzato: www.dotaceeu.cz
 


Regionální stálá konference (RSK)

© 2022 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí        

 

GDPR a Cookies