MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

MilesovkaHazmburkLitoměřickoŘípTepliceKlínovecKadaňDěčínČeské ŠvýcarskoRubmurkÚstí nad LabemŽatecNechraniceFlájeChřibskáMostErbenova vyhlídkaChomutovTolštejnHorní JiřetínRanáPravčická bránaLounyRoudniceVarnsdorf

« zpět

Dotační zpravodaj - 4/2023

Dotační zpravodaj - 4/2023

05.05.2023 - Přinášíme Vám další číslo dotačního zpravodaje tentokrát s množstvím zajímavých příloh...


Přehled vydaných Bulletinů, naleznete zde...

Ústecký kraj ve spolupráci s Regionální rozvojovou agenturou pravidelně vydává Dotační zpravodaj pro města i obce Ústeckého kraje. Cílem zpravodaje je zejména seznámit zástupce dotčených subjektů s připravovanými i vyhlášenými výzvami, jak z oblasti národních i evropských dotací, kam mohou žadatelé předkládat své projektové záměry. Sdílení informací a jejich distribuce v regionu je jednou z klíčových věcí pro úspěšné čerpání dotačních prostředků a efektivní rozvoj kraje.

Aktuální číslo Dotačního zpravodaje je k dispozici ZDE... (případně na oficiálních webových stránkách Ústeckého kraje).

 

Přílohy - zajímavosti, informace, pozvánky:

Operační program Spravedlivá transformace aktuálně:

  • 15. výzva – Vouchery pro podnikatele v Ústeckém kraji (příjemce kraj) - Ústecký kraj bude zprostředkujícím subjektem. To znamená, že sám podá žádost na MŽP ČR a následně bude vypisovat výzvy pro malé a střední podnikatele v Ústeckém kraji, pro které je připraveno až 150 mil. Kč.

  • Úvěr Transformace - skvělá příležitost pro podnikatele...bezúročné úvěry programu TRANSFORMACE jsou určeny na podporu investičních aktivit malých a středních podnikatelů. Finanční prostředky mohou čerpat podnikatelé v uhelných regionech, tzn. Moravskoslezském, Ústeckém a Karlovarském kraji.

 

 Regionální stálá konference (RSK)

© 2023 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí        

 

GDPR a Cookies