MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

KRAJSKÉ KOLO STROJÍRENSTVÍ 24.10.2019

Krajská odysea - krajské kolo strojírenství

Termín konání: 24. 10. 2019 Střední škola technická, gastronomická a automobilní Chomutov

zvětšit/zmenšit

Zúčastněné školy:   Střední škola technická Most
                                        Základní škola Most, Václava Talicha 1855/1
                                        Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov
                                        Základní škola Jirkov, Studentská 1427
                                        Základní škola Postoloprty
                                        Střední škola stavební a technická Ústí nad Labem
                                        Základní škola Maršovská, Teplice
                                        Základní škola Buzulucká, Teplice
                                        Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Roudnice nad Labem
                                        Základní škola Antonína Baráka, sady Pionýrů 361/1, Lovosice
                                        Střední průmyslová škola Resslova, Ústí nad Labem
                                        Základní škola E. Krásnohorské, Ústí nad Labem

Vítězové:

1. místo:                             2. místo:                                    3. místo:
Jedinák Jan                        Míchal Martin                            Nevolin Andrej
Lonský Patrik                     Mertin Tomáš                            Nožička Matyáš
Popelková Eliška               Folberová Karolína                  Beránková Sofie
Pucholt Adam                    Synek Milan                                Rambousek Daniel


Všem zúčastněným soutěžícím gratulujeme.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Cílená podpora škol při naplňování KAP1 (I-KAP B)KRAJSKÁ ODYSEASTROJÍRENSTVÍKRAJSKÉ KOLO STROJÍRENSTVÍ 24.10.2019

© 2019 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí