MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

TepliceHazmburkPravčická bránaMostČeské ŠvýcarskoHorní JiřetínChřibskáRanáÚstí nad LabemNechraniceKlínovecKadaňMilesovkaLounyRubmurkChomutovRoudniceDěčínŽatecTolštejnFlájeVarnsdorfŘípErbenova vyhlídkaLitoměřicko

« zpět

MMR vyhlásilo NDT pro rok 2021

MMR vyhlásilo NDT pro rok 2021

14.10.2020 - Národní dotace pro rok 2021 jsou připraveny. Prvním vyhlášeným programem je „Podpora rozvoje regionů 2019+“, pro který jsou alokován prostředky ve výši 3,011 miliardy korun.


Praha 13.10.2020 – Národní dotace pro rok 2021 jsou připraveny. Prvním vyhlášeným programem je „Podpora rozvoje regionů 2019+“, pro který jsou připraveny 3,011 miliardy korun. V dalších týdnech budou následovat programy na podporu cestovního ruchu a bydlení.

Pro rok 2021 Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlašuje v rámci programu „Podpora rozvoje regionů 2019+“ tyto dotační tituly:

  • Místní komunikace,
  • Rekonstrukce veřejných budov,
  • Dopravní infrastruktura,
  • Sportovní infrastruktura,
  • Podpora vítězů soutěže Vesnice roku,
  • Místa aktivního a pasivního odpočinku a Dostupnost služeb.


Do konce měsíce října budou dále vyhlášeny výzvy na Bezbariérové obce, Euroklíč a  Revitalizace území, konkrétně Demolice budov v sociálně vyloučených lokalitách.

V listopadu pak budou vyhlášeny výzvy na obnovu obecního a krajského majetku poškozeného živelní pohromou v roce 2020, na podporu bydlení i na podporu cestovního ruchu, konkrétně na doprovodnou infrastrukturu cestovního ruchu a marketingové aktivity.  

Bližší informace k jednotlivým výzvám naleznete zde...

Převzato z tiskové zprávy MMR 


VýzvyAktuality VÝZVY

© 2021 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí