MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

HazmburkFlájeNechraniceÚstí nad LabemChřibskáKadaňTolštejnKlínovecRoudniceLitoměřickoŘípRubmurkTepliceVarnsdorfČeské ŠvýcarskoMostLounyErbenova vyhlídkaPravčická bránaŽatecDěčínHorní JiřetínChomutovRanáMilesovka

« zpět

Regenerace brownfieldů pro nepodnikatelské využití

Regenerace brownfieldů pro nepodnikatelské využití

06.05.2020 - V souvislosti s aktuální situací (Covid-19) na území České republiky a realizovaných opatření rozhodlo vedení ministerstva o prodloužení termínu pro podávání žádosti o dotace a to do 11. 6. 2020.


V souvislosti s aktuální situací výskytu a šíření koronaviru (označovaný jako SARS-CoV-2) na území České republiky a v souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem rozhodlo vedení ministerstva o prodloužení termínu pro podávání žádosti o dotace v rámci podprogramu. Původní termín ukončení příjmu žádostí je prodloužen, a to do 11. června 2020, do 12 hod. Ostatní zůstává beze změny.

Národní databáze brownfieldů bude pro účely registrace objektů, nebo aktualizace těchto registrací z minulého roku, pro daný podprogram otevřená do 21. května 2020.
Po tomto termínu již nebude možné objekty pro účely podání žádosti v rámci předmětné výzvy registrovat ani tyto registrace aktualizovat.


Bližší informace zde...


Monitoring OP/ dotační bulletin pro obceAktuality/výzvy/ NDT, OP...

© 2023 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí        

 

GDPR a Cookies