MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

Pravčická bránaRubmurkVarnsdorfHorní JiřetínMostErbenova vyhlídkaChomutovTolštejnRoudniceFlájeŽatecKlínovecMilesovkaŘípLitoměřickoDěčínČeské ŠvýcarskoNechraniceChřibskáÚstí nad LabemRanáKadaňTepliceLounyHazmburk

« zpět

program Prostředí pro život - TAČR

program Prostředí pro život - TAČR

27.05.2020 - Přinášíme Vám informace o nově vyhlášené 3. veřejné soutěži Ministerstva životního prostředí - programu Prostředí pro život, ve které jsou vítány projekty ze strukturálně postižených regionů .


Obecným cílem programu Prostředí pro život je přinést nová řešení v oblasti životního prostředí, stabilizovat a rozšířit znalostní základnu, která výrazně přispěje k zajištění zdravého a kvalitního životního prostředí v České republice  a k udržitelnému využívání jejích zdrojů a minimalizuje negativní dopady lidské činnosti na životní prostředí. Tato veřejná soutěž je vyhlášena pro podprogram 1, tedy pro odbornou podporu výkonu veřejné správy v oblasti životního prostředí. Specifikace možných témat návrhů projektů je v prioritních výzkumných cílech, které odrážejí aktuální potřeby veřejné správy. 
 

3.VS programu Prostředí pro život - administrováno TAČR


  • V této veřejné soutěži jsou vítány návrhy projektů, které budou přispívat k naplnění Strategického rámce hospodářské restrukturalizace Ústeckého, Moravskoslezského  a Karlovarského kraje RE:START v oblasti výzkumu a vývoje (pilíř 4.C).

 

  • Kolegium odborníků a Rada programu mohou mimo jiné zvýšit bodové hodnocení návrhů projektů, u kterých je předpoklad, že přispějí k naplnění Strategického rámce hospodářské restrukturalizace Ústeckého, Moravskoslezského a Karlovarského kraje RE:START v oblasti výzkumu a vývoje (pilíř 4.C). Hodnocené budou zejména tyto aspekty: zapojení a spolupráce s výzkumnými pracovišti v těchto krajích, spolupráce  s orgány veřejné správy v těchto krajích, řešení problematiky životního prostředí  v těchto krajích a dopad výsledků projektu v těchto krajích.

Odkaz na zadávací dokumentaci naleznete pod tímto ODKAZEM.
Monitoring OP/ dotační bulletin pro obceAktuality/výzvy/ NDT, OP...

© 2023 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí        

 

GDPR a Cookies