MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

LitoměřickoHazmburkKlínovecRanáFlájeVarnsdorfMilesovkaŘípPravčická bránaTolštejnRoudniceRubmurkŽatecChomutovKadaňTepliceÚstí nad LabemČeské ŠvýcarskoChřibskáErbenova vyhlídkaHorní JiřetínNechraniceDěčínLounyMost

« zpět

Life 2020

Life 2020

27.04.2020 - Přinášíme Vám aktuální informace týkající se letošní národní a evropské výzvy programu LIFE. Na webové stránce www.program-life.cz jsou pro Vás připraveny komentované prezentace, které Vás seznámí s národními podmínkami. Zároveň je možné od 30.4. až do 15.5. se zúčastnit virtuálního networkingu, více v textu...


Na webové stránce www.program-life.cz jsou pro Vás připraveny komentované prezentace. Pracovníci MŽP se v nich zaměřili na podrobné podmínky národní výzvy, vč. přípravy konceptu a hlediska hodnocení a na finanční hlediska projektů. 

Prezentace najdete v sekci "Dokumenty ke stažení" - https://www.program-life.cz/dokumenty-ke-stazeni/ - a můžete je pouštět rovnou online nebo si je stáhnout do počítačů. 

Prezentace věnovaná konceptu a hodnoticím kritériím má zatím zpracovanou 1. část, během krátké doby bude doplněna ještě o 2. část, která je zaměřena speciálně na klíčové kritérium "evropsky přidaná hodnota". 

Evropská komise organizovala ve čtvrtek 30. dubna dopoledne virtuální Informační den. Od tohoto data do 15. května potom je otevřen pro zájemce virtuální prostor pro Networking, do kterého se můžete přihlásit a můžete zde najít potenciální partnery projektu nebo požádat o radu pracovníky EASME nebo národní kontaktní místa (1:1 meeting video calls). 

Využijte této možnosti. Zaregistrujete se zde: https://eu-life-2020.b2match.io/ a potvrdíte, o které akce máte zájem. 

 

 
Monitoring OP/ dotační bulletin pro obceAktuality/výzvy/ NDT, OP...

© 2023 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí        

 

GDPR a Cookies