MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

Erbenova vyhlídkaŘípÚstí nad LabemČeské ŠvýcarskoMilesovkaRubmurkHazmburkTolštejnŽatecHorní JiřetínPravčická bránaTepliceDěčínChomutovMostKadaňLounyChřibskáNechraniceLitoměřickoVarnsdorfFlájeRoudniceRanáKlínovec

« zpět

Konzultační servis pro žadatele do IROP a REACT-EU

Konzultační servis pro žadatele do IROP a REACT-EU

11.03.2021 - Centrum regionálního rozvoje České republiky nabízí konzultační servis, který je určen pro zjednodušení komunikace při řešení dotazů před podáním žádosti o podporu v rámci IROP a investičního nástroje REACT-EU pro období 2021-2


Prostřednictvím systému probíhá komunikace mezi budoucími žadateli o podporu, zpracovateli žádostí o podporu (svodně „tazateli“) a Centrem pro regionální rozvoj České republiky k projektům plánovaným k předložení do nového investičního nástroje REACT-EU a do IROP pro období 2021 – 2027.

Přínosem pro uživatele systému je přehled všech jejich dotazů a odpovědí na jednom místě. Systém také poskytuje přehled nejčastěji kladených dotazů a odpovědí, který je dostupný i nepřihlášeným uživatelům.  

Konzultační servis IROP je dostupný přes webové rozhraní a pro řešení Vašich konkrétních dotazů je třeba provedení registrace tazatele. Po založení účtu tazatele a jeho validaci skrze mailovou adresu je možné zakládat nové dotazy, které jsou dle zadaných parametrů přiřazovány příslušným pracovníkům Centra pro regionální rozvoj České republiky, kteří zajišťují odpovědi.

 

Zdroj: CRR ČRMonitoring OP/ dotační bulletin pro obceAktuality/výzvy/ NDT, OP...

© 2023 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí        

 

GDPR a Cookies