MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

TepliceErbenova vyhlídkaŽatecRubmurkPravčická bránaNechraniceŘípFlájeChomutovLounyTolštejnČeské ŠvýcarskoChřibskáLitoměřickoHazmburkÚstí nad LabemRoudniceDěčínMostKlínovecVarnsdorfHorní JiřetínMilesovkaRanáKadaň

« zpět

Bulletin č.5

Bulletin č.5

04.06.2021 - Dotační příležitosti nejen pro města a obce...vše na jednom místě...


Ústecký kraj ve spolupráci s Regionální rozvojovou agenturou pravidelně vydává Dotační zpravodaj pro města i obce Ústeckého kraje. 

Cílem zpravodaje je zejména seznámit zástupce dotčených subjektů s připravovanými i vyhlášenými výzvami, jak z oblasti národních i evropských dotací, kam mohou žadatelé předkládat své projektové záměry. Sdílení informací a jejich distribuce v regionu je jednou z klíčových věcí pro úspěšné čerpání dotačních prostředků a efektivní rozvoj kraje.

Aktuální číslo Dotačního zpravodaje je k dispozici ZDE...

 

Přílohou dotačního zpravodaje jsou i následující informace (co se chystá):

Byla vyhlášena soutěž pro města nad 5 000 obyvatel, více na:

  1. Opera Civitatem - výzva k účasti v soutěži pro města: Rozvoj kraje: Ústecký kraj (kr-ustecky.cz)

  1. Ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj připravujeme seminář zaměřený na Informační systém projektových záměrů (informovali jsme o něm zde). Termín zatím není stanoven, ale jakmile bude znám, budeme vás informovat.

  1. Dne 30. 6. proběhne již 30. zasedání Regionální stále konference (platforma partnerů v oblasti místního a regionálního rozvoje v rámci Ústeckého kraje), jejíž předsedou je hejtman Ústeckého kraje Ing. Jan Schiller. Klíčovým bodem zasedání bude projednání potenciálně strategických projektů na území Ústeckého kraje, které byly předloženy v rámci vyhlášené výzvy Ústeckým kraje (viz Výzva).

 Monitoring OP/ dotační bulletin pro obceAktuality/výzvy/ NDT, OP...

© 2023 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí        

 

GDPR a Cookies