MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

KadaňMostVarnsdorfChřibskáTepliceChomutovNechraniceRanáHazmburkÚstí nad LabemHorní JiřetínFlájeŘípDěčínRoudniceLitoměřickoŽatecRubmurkTolštejnKlínovecLounyPravčická bránaErbenova vyhlídkaMilesovkaČeské Švýcarsko

« zpět

5. veřejná soutěž programu Prostředí pro život - TAČR

5. veřejná soutěž programu Prostředí pro život - TAČR

08.05.2021 - V této veřejné soutěži je stanovena specifická alokace pro strukturálně postižené regiony (RE:START) v celkové výši 12 160 000 Kč. Z této alokace je 6 080 000 Kč určeno pro Ústecký a Karlovarský kraj (region NUTS II Severozápad).


Tato veřejná soutěž je vyhlášena pro podprogram 1, tedy pro odbornou podporu výkonu veřejné správy v oblasti životního prostředí.

Podpora je určena uchazečům, jejichž návrhy projektů přinesou nové a do praxe aplikovatelné poznatky v oblasti životního prostředí. Uchazeči mohou být právnické osoby různých právních forem (vysoké školy, veřejné výzkumné instituce, obchodní korporace, družstva, územní samosprávné celky, příspěvkové organizace, různé neziskové organizace včetně spolků atd.) a podnikající fyzické osoby (živnostníci, OSVČ). Uchazeči se mohou hlásit buď samostatně, nebo jako uchazeči společného návrhu projektu.
 

  • Specifikace možných témat návrhů projektů je v prioritních výzkumných cílech, které odrážejí aktuální potřeby veřejné správy - ZDE.
  • Soutěžní lhůta 29. 4. 2021 - 30. 6. 2021.
  • Předpokládaná alokace na 5. VS 152 mil. Kč (alokace bude navýšena o dalších 100 mil. Kč v případě schválení Nástroje na podporu oživení a odolnosti – RRF)
  • Max. částka podpory na projekt max. 10 mil. Kč
  • Max. intenzita podpory na projekt 85 %

V této veřejné soutěži je stanovena specifická alokace pro strukturálně postižené regiony (RE:START) v celkové výši 12 160 000 Kč. Z této alokace je 6 080 000 Kč určeno pro Ústecký a Karlovarský kraj (region NUTS II Severozápad) – a 6 080 000 Kč pro Moravskoslezský kraj (region NUTS II Moravskoslezsko). Z této alokace budou podpořeny ty návrhy projektů, ve kterých bude mít hlavní uchazeč sídlo v jednom ze tří výše uvedených krajů a které budou doporučeny k podpoře.


Bližší informace jsou:

Program Prostředí pro život: Vyhlášení 5. veřejné soutěže - Technologická agentura ČR (tacr.cz);

Pátá veřejná soutěž - Technologická agentura ČR (tacr.cz)


 


Monitoring OP/ dotační bulletin pro obceAktuality/výzvy/ NDT, OP...

© 2023 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí        

 

GDPR a Cookies