MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

RubmurkTepliceMostNechraniceHazmburkFlájeTolštejnPravčická bránaRanáDěčínČeské ŠvýcarskoŘípKadaňChomutovMilesovkaŽatecChřibskáÚstí nad LabemLounyKlínovecHorní JiřetínErbenova vyhlídkaVarnsdorfRoudniceLitoměřicko

« zpět

NDT - Rekonstrukce a přestavba veřejných budov

NDT - Rekonstrukce a přestavba veřejných budov

04.01.2021 - Ministerstvo pro místní rozvoj (dále jen „MMR“) vyhlašuje výzvu k podávání žádostí o poskytnutí dotace z podprogramu Podpora obcí s 3 001 – 10 000 obyvateli pro dotační titul Rekonstrukce a přestavba veřejných budov


Od 23. prosince mohou žadatelé z řad obcí od 3001 do 10 000 obyvatel podávat po splněí dalších náležitostí své žádosti na rekonstrukce a modernizace obecního majetku. Alokace výzvy činí 600 000 000,- Kč.

A co bude v rámci NDT podpořeno?

Budou podporovány akce zaměřené na obnovu (rekonstrukce, modernizace, přestavba, přístavba) veřejných budov, které jsou využívané, jejichž provoz je plně hrazen z obecního rozpočtu.

Jedná se o: 

  • kulturní domy,
  • budovy se sídlem obecních úřadů,
  • školní budovy (cílem projektu není navýšit kapacitu), včetně prostor pro družinu a školní jídelnu,
  • knihovny,
  • multifunkční domy (zahrnující výše uvedené).  

Naopak nebudou podporovány akce zaměřené na obnovu hasičských zbrojnic, tělocvičen, zázemí sportovišť (šatny, toalety, sprchy, kabiny, tribuny atp.), prostor pro spolky a jiné organizace (klubovny apod.), prodejen, ordinací a čekáren, informačních center, výstavních síní, muzeí a dalších výše neuvedené.

Více informací naleznete zde...


Regionální stálá konference (RSK)Aktuality RSK

© 2021 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí