MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

TolštejnÚstí nad LabemMostRubmurkVarnsdorfHazmburkNechraniceKlínovecČeské ŠvýcarskoKadaňTepliceMilesovkaŘípErbenova vyhlídkaRanáLounyChomutovŽatecHorní JiřetínPravčická bránaChřibskáDěčínRoudniceFlájeLitoměřicko

« zpět

Dotační zpravodaj - 6/2023

Dotační zpravodaj - 6/2023

30.06.2023 - Přinášíme Vám další číslo dotačního zpravodaje tentokrát s množstvím zajímavých příloh...


Přehled vydaných Bulletinů, naleznete zde...

Ústecký kraj ve spolupráci s Regionální rozvojovou agenturou pravidelně vydává Dotační zpravodaj pro města i obce Ústeckého kraje. Cílem zpravodaje je zejména seznámit zástupce dotčených subjektů s připravovanými i vyhlášenými výzvami, jak z oblasti národních i evropských dotací, kam mohou žadatelé předkládat své projektové záměry. Sdílení informací a jejich distribuce v regionu je jednou z klíčových věcí pro úspěšné čerpání dotačních prostředků a efektivní rozvoj kraje.

Aktuální číslo Dotačního zpravodaje je k dispozici ZDE... (případně na oficiálních webových stránkách Ústeckého kraje).

 

Přílohy - zajímavosti, informace, pozvánky:

V uživatelsky příjemném prostředí portálu Ochutnejkraj.cz je přehledný seznam regionálních producentů, organizátorů a zemědělských podniků s prodejem ze dvora. Vše je lokalizováno do mapy a kalendáře akcí. Občan Ústeckého kraje zde nachází dodavatele potravin a surovin ve svém okolí, návštěvník Ústeckého kraje objeví cíl zajímavé návštěvy mezi výrobci originálních předmětů a produktů, v nabídce jsou i unikátní zážitky nebo dobré služby. 

 

Užitečné dokumenty z agendy odboru regionálního rozvoje ke stažení:

 Regionální stálá konference (RSK)Aktuality RSK

© 2023 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí        

 

GDPR a Cookies