MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

NechranicePravčická bránaFlájeChřibskáDěčínKadaňTepliceŘípŽatecChomutovTolštejnÚstí nad LabemVarnsdorfLounyErbenova vyhlídkaRoudniceRanáHorní JiřetínČeské ŠvýcarskoRubmurkLitoměřickoMostHazmburkMilesovkaKlínovec

« zpět

Monitorovací výbor schválil další výzvy z Operačního programu Spravedlivá transformace

Monitorovací výbor schválil další výzvy z Operačního programu Spravedlivá transformace

02.02.2023 - Pod vedením Ministerstva životního prostředí proběhlo v on-line formě jednání 2. monitorovacího výboru Operačního programu Spravedlivá transformace (OPST). Projednávala se příprava dalších zastřešujících projektů.


Tématy pro Ústecký kraj jsou vouchery pro filmové štáby, podpora přípravy projektových žádostí a kreativní vouchery pro veřejný sektor.

Monitorovací výbor schválil kritéria pro tematickou výzvu Digitalizace pečovatelských služeb, která bude vyhlášena pouze pro Ústecký kraj. „Velmi si ceníme toho, že řídící orgán vyzdvihl nastavení tohoto projektu jako příklad dobré praxe v rámci OPST, a to především z pohledu zapojení celého území kraje, kombinace technického řešení a navazujících vzdělávacích aktivit,“ řekla k výsledku jednání radní Iva Dvořáková, která zastupuje Ústecký kraj jako členka Monitorovacího výboru.

 
Dalšími členy za kraj jsou vedoucí odboru podpory podnikání, inovací a transformace Iva Tomešová a vedoucí odboru regionálního rozvoje Pavel Hajšman. Podrobné informace o výzvách viz www.opst.cz.
 
Převzato: Tisková zpráva www.kr-ustecky.cz

Fond spravedlivé transformace/ Operační program Spravedlivá transformaceAktuality

© 2023 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí        

 

GDPR a Cookies