MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

TepliceMilesovkaČeské ŠvýcarskoLitoměřickoDěčínMostPravčická bránaChřibskáKlínovecHorní JiřetínLounyKadaňErbenova vyhlídkaRoudniceVarnsdorfChomutovŘípRanáRubmurkNechraniceÚstí nad LabemFlájeTolštejnŽatecHazmburk

« zpět

Co se děje v OPST?

Co se děje v OPST?

05.05.2023 - Operační program Spravedlivá transformace jede na plné obrátky...


Zatímco minulý rok byl ve znamení ladění podmínek pro samotný Operační program Spravedlivá transformace, v roce letošním se postupně precizují jednotlivé oblasti podpory. 

  1. Úvěr Transformace - skvělá zpráva pro podnikatele....bezúročné úvěry programu TRANSFORMACE jsou určeny na podporu investičních aktivit malých a středních podnikatelů. Finanční prostředky mohou čerpat podnikatelé v uhelných regionech, tzn. Moravskoslezském, Ústeckém a Karlovarském kraji.
  2. Vouchery pro podnikatele v Ústeckém kraji - výzva je vypsaná přímo pro Ústecký kraj. Kraj zde sehraje roli tzv. zprostředkujícího subjektu. To znamená, že si sám zažádá MŽP o příslušné prostředky a následně vypíše dílčí výzvy, které bude samostatně administrovat. Výhoda pro následné žadatele je zjevná. Jednoduší administrace, rychlost a komunikace přímo v regionu. 
  3. Odborné učebny pro střední školy a Konektivita - výzvy jedou na plné obrátky. Alokace se postupně plní, ale řídící orgán stále přijímá nové žádosti...Školy v Ústeckém kraji si tak polepší o více než 800 mil. Kč v pestré škále investičních projektů.
  4. Plánované oblasti podpory - harmonogram pro rok 2023 je k dispozici na stránkách OPST. Naleznete zde plánované výzvy, abyste mohli včas připravovat Vaše projektové záměry...

Fond spravedlivé transformace/ Operační program Spravedlivá transformaceAktuality

© 2023 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí        

 

GDPR a Cookies