MENU

Regionální stálá konference

Ústeckého kraje

Databáze spolupráce škol a firem ÚK - databáze škol

Databáze škol

Najděte ve škole partnera pro spolupráci.  Rádi bychom Vám usnadnili navázání spolupráce se střední školou v Ústeckém kraji.

Vyberte si školu s Vámi poptávaným oborem a spolupracujte v rámci výuky odborných předmětů. Umožněte studentům středních škol praxi, najděte talentované pracovníky, kteří dodají Vaší firmě nový impuls a směr. Školy lze filtrovat dle oborů vzdělání a jednotlivých okresů Ústeckého kraje.



Okres
Škola
Obor
Počet žáků v 1. ročníku class=arPočet žáků ve výstupním ročníku
Teplice Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duchcov, příspěvková organizace Praktická škola dvouletá 3 4
Litoměřice Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace Praktická škola jednoletá 0 0
Litoměřice Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace Praktická škola dvouletá 1 0
Litoměřice Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Žatec, příspěvková organizace Provozní služby 16 0
Litoměřice Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola a Školní jídelna, Dlažkovice 1, příspěvková organizace Praktická škola dvouletá 0 0
Louny Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště Praktická škola jednoletá 8 8
Louny Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště Praktická škola dvouletá 10 55
Louny Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště Stavební práce 2 0
Louny Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště Provozní služby 19 0
Louny Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště Zednické práce 2 0
Děčín Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace Obchodní akademie 77 68
Ústí nad Labem Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Aplikovaná chemie 27 23
Ústí nad Labem Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Veřejnosprávní činnost 35 30
Ústí nad Labem Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Sociální činnost 28 23
Ústí nad Labem Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Gymnázium 53 48
Ústí nad Labem Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Gymnázium 31 24
Chomutov Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, příspěvková organizace Sociální činnost 21 30
Chomutov Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, příspěvková organizace Gymnázium 19 25
Chomutov Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, příspěvková organizace Gymnázium - osmiletý obor 20 21
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Strojní mechanik 7 4
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Mechanik opravář motorových vozidel 14 19
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Elektrikář 12 0
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Potravinářská výroba 5 0
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Cukrář 13 13
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Instalatér 3 4
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Malířské a natěračské práce 8 5
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Zemědělec-farmář 3 0
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Opravářské práce 16 1
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Opravář zemědělských strojů 19 21
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Kuchař-číšník 16 11
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Prodavačské práce 4 5
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Prodavač 0 5
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Strojírenství 0 5
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Elektrotechnika 11 0
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Mechanizace a služby 0 0
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Ekonomika a podnikání 4 4
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Gastronomie 2 9
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Gymnázium - osmiletý obor 23 14
Louny Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Podnikání 24 0
Teplice Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace Technická zařízení budov 13 0
Teplice Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace Geodézie a katastr nemovitostí 13 11
Teplice Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace Stavebnictví 26 0
Teplice Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace Gymnázium - osmiletý obor 28 24
Děčín Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Gymnázium 59 59
Děčín Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Gymnázium - osmiletý obor 30 30
Teplice GYMNÁZIUM Jana Amose Komenského s.r.o. Gymnázium - osmiletý obor 9 12
Litoměřice Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1, příspěvková organizace Gymnázium 50 59
Litoměřice Gymnázium Josefa Jungmanna, Litoměřice, Svojsíkova 1, příspěvková organizace Gymnázium - osmiletý obor 30 28
Teplice Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov, Studentská 640, příspěvková organizace Gymnázium 25 22
Teplice Gymnázium T. G. Masaryka, Litvínov, Studentská 640, příspěvková organizace Gymnázium 26 21
Louny Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace Gymnázium 32 32
Louny Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace Gymnázium - osmiletý obor 28 26
Chomutov Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000, příspěvková organizace Gymnázium 89 91
Chomutov Gymnázium, Chomutov, Mostecká 3000, příspěvková organizace Gymnázium 31 25
Chomutov Gymnázium, Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizace Gymnázium 19 33
Chomutov Gymnázium, Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizace Gymnázium - osmiletý obor 25 26
Litoměřice Gymnázium, Lovosice, sady Pionýrů 600, příspěvková organizace Gymnázium 18 22
Litoměřice Gymnázium, Lovosice, sady Pionýrů 600, příspěvková organizace Gymnázium - osmiletý obor 32 20
Litoměřice Gymnázium, Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, příspěvková organizace Gymnázium - osmiletý obor 30 30
Litoměřice Gymnázium, Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, příspěvková organizace Gymnázium 49 47
Děčín Gymnázium, Rumburk, Komenského 10, příspěvková organizace Gymnázium 43 37
Děčín Gymnázium, Rumburk, Komenského 10, příspěvková organizace Gymnázium - osmiletý obor 32 26
Teplice Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace Gymnázium 139 127
Teplice Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace Gymnázium - osmiletý obor 29 47
Ústí nad Labem Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace Gymnázium - osmiletý obor 31 31
Ústí nad Labem Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace Gymnázium 120 134
Chomutov Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace Gymnázium 20 20
Chomutov Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace Gymnázium - osmiletý obor 32 25
Teplice Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace Cukrář 34 20
Teplice Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace Kuchař-číšník 87 43
Teplice Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace Informační technologie 47 25
Teplice Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace Strojírenství 32 14
Teplice Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace Dopravní prostředky 18 13
Teplice Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace Obchodní akademie 59 38
Teplice Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace Hotelnictví 61 51
Teplice Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace Sociální činnost 19 0
Teplice Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace Podnikání 24 0
Teplice Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace Hudba 21 21
Teplice Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace Zpěv 9 1
Ústí nad Labem Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Obchodní akademie 102 84
Ústí nad Labem Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Ekonomické lyceum 67 44
Louny Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace Strojní mechanik 12 17
Louny Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace Mechanik opravář motorových vozidel 9 9
Louny Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace Krejčí 0 0
Louny Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace Instalatér 12 9
Louny Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace Zednické práce 0 0
Louny Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace Zedník 13 10
Louny Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace Aranžér 26 26
Louny Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace Aranžér 0 0
Louny Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace Strojírenství 16 11
Louny Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace Obchodní akademie 32 21
Louny Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace Veřejnosprávní činnost 17 10
Louny Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace Ekonomické lyceum 0 16
Chomutov Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace Elektromechanik 13 16
Chomutov Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace Ekologie a životní prostředí 7 11
Chomutov Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace Agropodnikání 11 22
Chomutov Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace Obchodní akademie 11 13
Chomutov Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace Veřejnosprávní činnost 0 15
Chomutov Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace Sociální činnost 12 0
Chomutov Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace Ekonomické lyceum 16 14
Most Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace Gymnázium 60 54
Most Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace Gymnázium se sportovní přípravou 18 12
Most Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace Gymnázium 61 55
Ústí nad Labem Severočeská střední škola s.r.o. Kadeřník 16 10
Ústí nad Labem Severočeská střední škola s.r.o. Kosmetické služby 5 7
Ústí nad Labem Severočeská střední škola s.r.o. Předškolní a mimoškolní pedagogika 28 24
Ústí nad Labem Severočeská střední škola s.r.o. Vlasová kosmetika 0 0
Most Soukromá hotelová škola Bukaschool s.r.o. Hotelnictví 38 33
Chomutov Soukromá obchodní akademie, spol. s r.o. Obchodní akademie 12 13
Litoměřice Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Kuchař-číšník 10 9
Litoměřice Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Prodavač 2 1
Litoměřice Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Kadeřník 8 7
Litoměřice Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Ekonomika a podnikání 4 11
Litoměřice Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Hotelnictví 4 5
Litoměřice Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Cestovní ruch 11 9
Litoměřice Soukromá střední odborná škola (1. KŠPA), s.r.o. Informační technologie 6 9
Litoměřice Soukromá střední odborná škola (1. KŠPA), s.r.o. Ekonomika a podnikání 11 9
Litoměřice Soukromá střední odborná škola (1. KŠPA), s.r.o. Veřejnosprávní činnost 16 7
Most Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o. Obchodní akademie 25 55
Litoměřice Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA spol. s r.o. Kadeřník 10 10
Litoměřice Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA spol. s r.o. Kosmetické služby 5 6
Litoměřice Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA spol. s r.o. Podnikání 5 0
Děčín Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace Praktická škola jednoletá 4 0
Děčín Speciální základní škola a Praktická škola, Česká Kamenice, Jakubské nám. 113, příspěvková organizace Praktická škola dvouletá 4 9
Děčín Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace Praktická škola jednoletá 12 12
Děčín Speciální základní škola a Praktická škola, Šluknov, Tyršova 710, příspěvková organizace Praktická škola dvouletá 6 9
Ústí nad Labem Speciální základní škola a Praktická škola, Ústí nad Labem, Pod Parkem 2788, příspěvková organizace Praktická škola jednoletá 26 26
Děčín Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace Praktická škola jednoletá 5 5
Děčín Speciální základní škola, Speciální mateřská škola a Praktická škola, Děčín, příspěvková organizace Praktická škola dvouletá 4 0
Děčín Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov, příspěvková organizace Lesnické práce 0 0
Děčín Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov, příspěvková organizace Práce ve stravování 0 0
Děčín Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov, příspěvková organizace Pekař 0 0
Děčín Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov, příspěvková organizace Lesní mechanizátor 27 13
Děčín Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov, příspěvková organizace Pečovatelské služby 14 6
Děčín Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov, příspěvková organizace Lesnictví 14 17
Děčín Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov, příspěvková organizace Bezpečnostně právní činnost 28 24
Děčín Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov, příspěvková organizace Sociální činnost 18 12
Litoměřice Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace Obráběč kovů 0 10
Litoměřice Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace Mechanik opravář motorových vozidel 25 26
Litoměřice Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace Instalatér 11 10
Litoměřice Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace Zednické práce 7 8
Litoměřice Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace Kuchař-číšník 24 0
Litoměřice Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace Karosář 9 0
Litoměřice Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace Pečovatelské služby 0 33
Litoměřice Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace Karosář 11 0
Litoměřice Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace Obráběč kovů 8 0
Litoměřice Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace Mechanik opravář motorových vozidel 16 0
Litoměřice Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace Instalatér 5 0
Litoměřice Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace Dopravní prostředky 0 20
Litoměřice Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace Sociální činnost 25 27
Litoměřice Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace Provozní technika 31 0
Chomutov Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Strojní mechanik 26 21
Chomutov Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Elektrikář 24 22
Chomutov Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Elektrikář-silnoproud 10 6
Chomutov Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Truhlář 15 8
Chomutov Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Instalatér 12 9
Chomutov Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Montér suchých staveb 0 5
Chomutov Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Zedník 7 4
Chomutov Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Mechanik elektrotechnik 34 28
Chomutov Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Požární ochrana 55 46
Chomutov Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Zdravotnický asistent 0 31
Chomutov Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Praktická sestra 87 0
Chomutov Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Obchodní akademie 40 50
Chomutov Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Bezpečnostně právní činnost 28 33
Chomutov Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Sociální činnost 0 10
Chomutov Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Stavební provoz 0 0
Most Střední odborná škola InterDACT s.r.o. Informační technologie 26 23
Most Střední odborná škola InterDACT s.r.o. Veřejnosprávní činnost 18 13
Most Střední odborná škola InterDACT s.r.o. Sociální činnost 0 0
Děčín Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace Tiskař, polygrafické stroje 1 20
Děčín Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace Reprodukční grafik 14 13
Děčín Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace Knihař 11 8
Děčín Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace Polygrafie 0 0
Děčín Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace Tiskař na polygrafických strojích 4 4
Děčín Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace Reprodukční grafik pro média 24 23
Most Střední odborná škola podnikatelská, s.r.o. Ekonomika a podnikání 56 25
Litoměřice Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace Mechanik opravář motorových vozidel 15 16
Litoměřice Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace Truhlář 11 0
Litoměřice Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace Zahradník 10 9
Litoměřice Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace Opravářské práce 0 9
Litoměřice Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace Opravář zemědělských strojů 25 31
Litoměřice Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace Stravovací a ubytovací služby 17 7
Litoměřice Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace Operátor skladování 10 19
Litoměřice Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace Aplikovaná chemie 8 13
Litoměřice Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace Autotronik 11 12
Litoměřice Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace Podnikání 20 0
Teplice Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace Krejčí 12 3
Teplice Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace Truhlář 26 16
Teplice Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace Čalouník 12 6
Teplice Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace Prodavač 22 8
Teplice Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace Aranžér 15 14
Teplice Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace Kadeřník 42 27
Teplice Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace Umělecký truhlář a řezbář 5 6
Teplice Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace Grafický design 34 28
Teplice Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace Podnikání 27 0
Chomutov Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o. Výrobce potravin 8 0
Chomutov Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o. Kuchař-číšník 34 32
Chomutov Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o. Gastronomie 3 7
Chomutov Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o. Hotelnictví 9 3
Chomutov Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o. Podnikání 10 0
Most Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace Stravovací a ubytovací služby 23 9
Most Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace Kuchař-číšník 47 40
Most Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace Prodavačské práce 22 5
Most Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace Prodavač 16 0
Most Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace Strojírenství 35 30
Most Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace Ekonomika a podnikání 0 0
Most Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace Gastronomie 0 0
Most Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace Kosmetické služby 13 8
Most Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace Technické lyceum 15 18
Chomutov Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, Školní 50, příspěvková organizace Strojírenství 0 27
Chomutov Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, Školní 50, příspěvková organizace Elektrotechnika 140 89
Chomutov Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Chomutov, Školní 50, příspěvková organizace Veřejnosprávní činnost s podporou ICT 0 5
Chomutov Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s r.o. Elektrotechnika 4 10
Chomutov Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace Technická zařízení budov 8 0
Chomutov Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace Stavebnictví 29 26
Chomutov Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace Ekonomika a podnikání 8 0
Chomutov Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace Obchodní akademie 23 15
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Strojní mechanik 23 26
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Karosář 8 0
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Obráběč kovů 12 16
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Mechanik opravář motorových vozidel 33 22
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Elektrikář 0 10
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Autoelektrikář 16 0
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Truhlářská a čalounická výroba 9 5
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Truhlář 17 14
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Instalatér 9 9
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Kominík 0 0
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Malířské a natěračské práce 9 5
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Tesař 12 6
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Zednické práce 6 1
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Zedník 12 3
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Mechanik seřizovač 17 21
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Stavebnictví 27 20
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Podnikání 0 0
Děčín Střední průmyslová škola TOS VARNSDORF s.r.o. Strojní mechanik 12 4
Děčín Střední průmyslová škola TOS VARNSDORF s.r.o. Obráběč kovů 12 12
Děčín Střední průmyslová škola TOS VARNSDORF s.r.o. Strojírenctví 13 0
Děčín Střední průmyslová škola TOS VARNSDORF s.r.o. Mechanik sežizovač 12 0
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace Elektrikář-silnoproud 23 24
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace Elektromechanik pro zařízení a přístroje 23 9
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace Manipulant poštovního provozu a přepravy 0 12
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace Informační technologie 71 36
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace Strojírenství 70 42
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace Dopravní prostředky 15 26
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace Mechanik elektrotechnik 23 22
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace Elektrotechnika 44 45
Ústí nad Labem Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace Logistické a finanční služby 21 0
Litoměřice Střední škola a Mateřská škola, o. p. s. Truhlář 11 10
Litoměřice Střední škola a Mateřská škola, o. p. s. Aranžér 9 5
Litoměřice Střední škola a Mateřská škola, o. p. s. Kadeřník 5 4
Litoměřice Střední škola a Mateřská škola, o. p. s. Ekonomika a podnikání 4 0
Litoměřice Střední škola a Mateřská škola, o. p. s. Kosmetické služby 0 0
Litoměřice Střední škola a Mateřská škola, o. p. s. Grafický design 18 16
Litoměřice Střední škola a Mateřská škola, o. p. s. Podnikání 5 0
Litoměřice Střední škola a Mateřská škola, o. p. s. Propagace 0 0
Teplice Střední škola AGC a.s. Elektrikář 21 21
Teplice Střední škola AGC a.s. Informační technologie 17 13
Teplice Střední škola AGC a.s. Ekonomika a podnikání 19 13
Teplice Střední škola AGC a.s. Předškolní a mimoškolní pedagogika 30 26
Most Střední škola diplomacie a veřejné správy s.r.o. Bezpečnostně právní činnost 59 47
Most Střední škola diplomacie a veřejné správy s.r.o. Veřejnosprávní činnost 19 24
Most Střední škola EDUCHEM, a.s. Elektromechanik pro zařízení a přístroje 16 11
Most Střední škola EDUCHEM, a.s. Ošetřovatel 6 0
Most Střední škola EDUCHEM, a.s. Informační technologie 18 3
Most Střední škola EDUCHEM, a.s. Mechanik elektrotechnik 21 0
Most Střední škola EDUCHEM, a.s. Aplikovaná chemie 12 0
Děčín Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace Strojní mechanik 24 19
Děčín Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace Nástrojař 0 0
Děčín Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace Obráběč kovů 24 20
Děčín Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace Lodník 45 36
Děčín Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace Instalatér 23 7
Děčín Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace Malířské a natěračské práce 0 4
Děčín Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace Zednické práce 10 3
Děčín Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace Zedník 0 4
Děčín Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace Stravovací a ubytovací služby 14 3
Děčín Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace Podnikání 28 0
Děčín Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace Pečovatelské služby 8 2
Ústí nad Labem Střední škola obchodu a služeb s.r.o. Práce ve stravování 11 0
Ústí nad Labem Střední škola obchodu a služeb s.r.o. Kuchař-číšník 20 18
Ústí nad Labem Střední škola obchodu a služeb s.r.o. Prodavačské práce 22 11
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Šití oděvů 8 0
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Prodavač 30 17
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Aranžér 10 16
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Kadeřník 45 22
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Obchodník 7 7
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Kosmetické služby 10 4
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Grafický design 17 23
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Podnikání 0 0
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Strojírenské práce 8 7
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Strojní mechanik 28 13
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Klempíř 10 0
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Karosář 0 8
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Obráběč kovů 23 14
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Mechanik opravář motorových vozidel 19 13
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Elektrikář 24 14
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Autoelektrikář 8 9
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Truhlářská a čalounická výroba 0 8
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Truhlář 21 7
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Instalatér 17 15
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Malířské a natěračské práce 8 6
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Zednické práce 7 4
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Zedník 8 7
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Zahradnické práce 14 4
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Elektrotechnika 25 0
Teplice Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace Podnikání 16 0
Ústí nad Labem Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Praktická škola dvouletá 7 7
Ústí nad Labem Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Pekař 0 0
Ústí nad Labem Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Cukrář 23 23
Ústí nad Labem Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Řezník-uzenář 5 8
Ústí nad Labem Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Stravovací a ubytovací služby 9 7
Ústí nad Labem Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Kuchař-číšník 48 27
Ústí nad Labem Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Prodavačské práce 23 10
Ústí nad Labem Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Prodavač 19 0
Ústí nad Labem Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Aranžér 14 12
Ústí nad Labem Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Operátor skladování 18 12
Ústí nad Labem Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Pečovatelské služby 13 16
Ústí nad Labem Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Ekonomika a podnikání 0 0
Ústí nad Labem Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Gastronomie 0 0
Ústí nad Labem Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Cestovní ruch 28 25
Ústí nad Labem Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Podnikání 30 0
Litoměřice Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace Mechanik opravář motorových vozidel 12 4
Litoměřice Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace Elektrikář 25 9
Litoměřice Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace Instalatér 11 14
Litoměřice Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace Zedník 8 2
Litoměřice Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace Kuchař-číšník 37 18
Litoměřice Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace Hotelnictví 30 25
Litoměřice Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace Předškolní a mimoškolní pedagogika 62 49
Litoměřice Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace Sociální činnost 49 26
Litoměřice Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb, Litoměřice, příspěvková organizace Pedagogické lyceum 25 34
Litoměřice Střední škola Pohoda s.r.o. Potravinářská výroba 7 5
Litoměřice Střední škola Pohoda s.r.o. Cukrář 25 18
Litoměřice Střední škola Pohoda s.r.o. Stravovací a ubytovací služby 2 4
Litoměřice Střední škola Pohoda s.r.o. Kuchař-číšník 14 4
Litoměřice Střední škola Pohoda s.r.o. Kadeřník 19 15
Litoměřice Střední škola Pohoda s.r.o. Rekondiční a sportovní masér 20 17
Litoměřice Střední škola Pohoda s.r.o. Pečovatelské služby 4 0
Litoměřice Střední škola Pohoda s.r.o. Cestovní ruch 0 5
Litoměřice Střední škola Pohoda s.r.o. Kosmetické služby 0 8
Litoměřice Střední škola Pohoda s.r.o. Masér sportovní a rekondiční 0 14
Litoměřice Střední škola Pohoda s.r.o. Podnikání 0 0
Děčín Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace Mechanik opravář motorových vozidel 23 13
Děčín Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace Cukrář 23 15
Děčín Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace Truhlář 22 11
Děčín Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace Kuchař-číšník 51 21
Děčín Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace Prodavač 25 10
Děčín Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace Kadeřník 43 29
Děčín Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace Mechanik opravář motorových vozidel 0 0
Děčín Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace Cukrář 5 0
Děčín Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace Kuchař-číšník 0 0
Děčín Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace Fotograf 11 13
Děčín Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace Ekonomika a podnikání 8 0
Děčín Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace Gastronomie 5 2
Děčín Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace Kosmetické služby 0 7
Děčín Střední škola řemesel a služeb, Děčín IV, Ruská 147, příspěvková organizace Podnikání 30 0
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Praktická škola dvouletá 12 6
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Šítí prádla 5 0
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Zahradnická výroba 0 0
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Strojní mechanik 36 35
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Obráběč kovů 20 25
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Mechanik opravář motorových vozidel 33 14
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Pekař 0 6
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Cukrář 33 20
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Řezník-uzenář 7 6
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Šití oděvů 2 5
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Zednické práce 11 3
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Zemědělec-farmář 0 8
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Zahradnické práce 22 15
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Zahradník 0 8
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Opravářské práce 20 15
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Opravář zemědělských strojů 32 14
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Stravovací a ubytovací služby 18 6
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Kuchař-číšník 43 25
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Prodavačské práce 11 3
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Prodavač 0 7
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Operátor skladování 33 31
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Kadeřník 32 19
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Pečovatelské služby 6 8
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Mechanik seřizovač 30 39
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Autotronik 11 11
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Logistické a finanční služby 0 8
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Hotelnictví 11 20
Chomutov Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Podnikání 19 0
Most Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Strojní mechanik 14 21
Most Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Obráběč kovů 19 10
Most Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Mechanik opravář motorových vozidel 31 23
Most Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Elektrikář 31 18
Most Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Truhlářská a čalounická výroba 16 0
Most Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Truhlář 17 0
Most Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Instalatér 9 8
Most Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Montér suchých staveb 12 0
Most Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Zednické práce 11 9
Most Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Zahradnické práce 12 0
Most Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Jezdec a chovatel koní 27 11
Most Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Operátor skladování 17 12
Most Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Mechanik seřizovač 20 0
Most Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Elektrotechnika 18 11
Most Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Stavebnictví 0 7
Most Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Ekonomika a podnikání 0 31
Most Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Bezpečnostně právní činnost 74 63
Děčín Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín-Libverda, příspěvková organizace Zemědělec-farmář 29 21
Děčín Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín-Libverda, příspěvková organizace Zahradnické práce 0 0
Děčín Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín-Libverda, příspěvková organizace Zahradník 12 11
Děčín Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín-Libverda, příspěvková organizace Prodavač 7 0
Děčín Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín-Libverda, příspěvková organizace Agropodnikání 21 7
Děčín Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín-Libverda, příspěvková organizace Zahradnictví 0 4
Děčín Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín-Libverda, příspěvková organizace Veterinářství 33 27
Děčín Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace Ošetřovatel 8 14
Děčín Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace Zdravotnický asistent 14 17
Děčín Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace Obchodní akademie 13 11
Děčín Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace Ekonomické lyceum 0 13
Děčín Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl. mládeže 5/9, příspěvková organizace Zdravotnický asistent 39 19
Děčín Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl. mládeže 5/9, příspěvková organizace Sociální činnost 18 24
Ústí nad Labem TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o. Bezpečnostně právní činnost 54 41
Litoměřice Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Roudnice nad Labem, Špindlerova 690, příspěvková organizace Dopravní prostředky 19 16
Litoměřice Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Roudnice nad Labem, Špindlerova 690, příspěvková organizace Agropodnikání 13 24
Litoměřice Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Roudnice nad Labem, Špindlerova 690, příspěvková organizace Ekonomické lyceum 32 33
Litoměřice Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Roudnice nad Labem, Špindlerova 690, příspěvková organizace Management firem 66 28
Děčín Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace Strojírenství 19 20
Děčín Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace Elektrotechnika 30 19
Děčín Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace Stavebnictví 26 19
Děčín Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace Provoz a ekonomika dopravy 32 52
Děčín Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola strojní, stavební a dopravní, Děčín, příspěvková organizace Inženýrské stavitelství 11 9
Most Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace Ošetřovatel 19 14
Most Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace Zdravotnický asistent 0 21
Most Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace Praktická sestra 55 0
Most Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace Obchodní akademie 31 14
Most Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace Masér sportovní a rekondiční 15 16
Most Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace Předškolní a mimoškolní pedagogika 44 63
Most Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace Sociální činnost 21 16
Most Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace Ekonomické lyceum 16 15
Most Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace Pedagogické lyceum 32 34
Most Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace Zdravotnické lyceum 31 15
Most Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace Diplomovaná všeobecná sestra 0 0
Most Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace Diplomovaný nutriční terapeud 21 0
Most Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace Firemní ekonomika 17 8
Most Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace Právní asistence 14 11
Most Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace Předškolní a mimoškolní pedagogika 13 18
Most Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace Sociálněprávní činnost 22 11
Litoměřice Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace Strojní mechanik 14 8
Litoměřice Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace Elektrikář 8 7
Litoměřice Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace Truhlář 11 9
Litoměřice Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace Informační technologie 43 24
Litoměřice Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace Mechanik elektrotechnik 8 11
Litoměřice Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace Obalová technika 18 15
Litoměřice Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace Design interiéru 15 11
Litoměřice Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola, Štětí, Kostelní 134, příspěvková organizace Obalový a grafický design 6 19
Ústí nad Labem Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace Zdravotnický asistent 74 48
Ústí nad Labem Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace Laboratorní asistent 29 25
Ústí nad Labem Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace Asistent zubního technika 33 41
Ústí nad Labem Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace Zdravotnické lyceum 55 46
Ústí nad Labem Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace Masér sportovní a rekondiční 29 16
Ústí nad Labem Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace Diplomovaná všeobecná sestra 0 0
Ústí nad Labem Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace Diplomovaný zdravotnický záchranář 18 0
Ústí nad Labem Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace Diplomovaná dentální hygienistka 24 17
Ústí nad Labem Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace Diplomovaný farmaceutický asistent 14 7
Ústí nad Labem Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace Diplomovaný zubní technik 10 8
Litoměřice Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky EKONOM, o.p.s., Litoměřice, Palackého 730/1 Ekonomika a podnikání 13 8
Litoměřice Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky EKONOM, o.p.s., Litoměřice, Palackého 730/1 Obchodní akademie 19 15
Litoměřice Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky EKONOM, o.p.s., Litoměřice, Palackého 730/1 Firemní management 0 0
Litoměřice Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky EKONOM, o.p.s., Litoměřice, Palackého 730/1 Personální management 11 0
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Strojní mechanik 13 7
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Obráběč kovů 14 14
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Mechanik opravář motorových vozidel 16 8
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Elektrikář 11 10
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Truhlář 14 6
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Zednické práce 9 5
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Zahradnické práce 5 4
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Stravovací a ubytovací služby 19 12
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Kuchař-číšník 25 24
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Kadeřník 15 13
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Rekondiční a sportovní masér 17 14
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Pečovatelské služby 6 4
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Vlásenkář a maskér 7 3
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Informační technologie 23 15
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Strojírenství 0 9
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Mechanik seřizovač 18 15
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Mechanik elektrotechnik 11 0
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Elektrotechnika 0 8
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Hotelnictví 16 10
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Cestovní ruch 0 0
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Bezpečnostně právní činnost 0 30
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Veřejnosprávní činnost 18 14
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Kosmetické služby 0 4
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Masér sportovní a rekondiční 0 13
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Průmyslový desing 0 0
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Grafický design 20 8
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Modelářství a návrhářství oděvů 6 7
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Podnikání 17 0
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Informační technologie 0 0
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Cestovní ruch 0 4
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Bezpečnostně právní činnosti 0 7
Děčín Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Veřejnosprávní činnosti 23 7
Teplice Základní škola a praktická škola Arkadie, o.p.s. Praktická škola jednoletá 5 5
Teplice Základní škola a praktická škola Arkadie, o.p.s. Praktická škola dvouletá 4 0
Děčín Základní škola a Praktická škola Gabriely Pelechové, pobočný spolek Praktická škola jednoletá 1 1
Děčín Základní škola a Praktická škola Gabriely Pelechové, pobočný spolek Praktická škola dvouletá 3 4
Most Základní škola a Střední škola, Most, Jana Palacha 1534, příspěvková organizace Praktická škola dvouletá 8 14
Litoměřice Základní škola speciální, Základní škola praktická a Praktická škola, Litoměřice, Šaldova 6, příspěvková organizace Praktická škola dvouletá 10 9

Databáze spolupráce škol a firem v ÚKDatabáze spolupráce škol a firem ÚK - databáze škol

© 2019 Insion

 

                               Inovační centrum ÚK, icuk.cz      SMO-Svaz měst a obcí